Najnowsze informacje

Codziennie pracujemy nad rozwojem siecportali.pl. Tym samym każdego dnia Twój portal staje się coraz bardziej atrakcyjny i nowoczesny. Na bieżąco możesz śledzić działania naszego zespołu.

2023-12-07

Portal sportów zimowych dołączył do Sieci! 

SportsInWinter.pl to kolejny serwis tematyczny, który znalazł się w rodzinie Sieci Portali! To portal o sportach zimowych, takich jak skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie, kombinacja norweska.

Dziękujemy właścicielowi za zaufanie i życzymy, by kroczył po nieustającej ścieżce rozwoju! 

2023-10-26

Dzień dobry Hej.Slupsk.pl

Sieć Portali informuje o nowym portalu informacyjnym na naszej mapie! Hej.Slupsk.pl to kolejny serwis, który rozpoczął z nami współpracę. Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w realizacji założonych celów. 

2023-10-18

semWAW – edycja startup w Warszawie

17 listopada 2023 r. w piątek o godzinie 18:00 w Campusie Google odbędzie się pierwsze semWAW w Warszawie. To edycja, która będzie poświęcona nie tylko specjalistom SEO i SEM, ale także właścicielom startupów, branży e-commerce, działom marketingu oraz agencjom marketingu internetowego. semWAW to nic innego jak krakowskie semKRK przeniesione do Warszawy. semWAW to także powrót do korzeni barcampów semKRK, ponieważ pierwsze edycje gromadziły mniejsze liczby uczestników.

Organizator DevaGroup

Organizatorem wydarzenia semWAW jest DevaGroup, która od 8 lat organizuje konferencje semKRK skierowane dla specjalistów z branży SEO i SEM. Podczas ostatnich edycji uczestnicy zapełniali Starą Zajezdnie i Muzeum Manggha w Krakowie. Wysokie oceny, a także zadowolenie uczestników wpłynęło na podjęcie decyzji o organizacji barcampu w Warszawie. DevaGroup wspiera działania związane z integracją całej branży poprzez luźną, barcampową atmosferę, podczas której można wymienić się wiedzą, a także spostrzeżeniami w zakresie SEM i SEO.

Kto pojawi się na scenie?

Na pierwszej warszawskiej edycji pojawią się m.in. Paweł Sokołowski (Co-founder Contadu & Clusteric), Dominik Fajferek (SEO Team Leader w WhitePress®), Tomasz Trzósło (Head of Marketing Analytics w Bluerank), a także inni eksperci z branży, którzy są praktykami, występują na największych marketingowych konferencjach i są laureatami prestiżowych konkursów.

Dodatkowo DevaGroup organizuje ponownie Call4Papers, którego celem jest dokonanie wyboru prelegenta w oparciu o przygotowany przez niego temat i opis wystąpienia na scenie. Organizatorzy celowo nie zdradzają autora, ponieważ wybór ma zostać dokonany tylko w kwestii tematu, a nie prelegenta, dając w ten sposób możliwość pojawienia się nowym osobom na scenie.

Co zyskasz będą uczestnikiem SEMwaw – edycja startup?

 • wysłuchasz 5 marketingowych prelekcji od najlepszych ekspertów w branży,
 • będziesz mogła/mógł wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat startupów,
 • zobaczysz na scenie zwycięzcę Call4Papers (edycja startup),
 • poznasz nowinki w branży, które od razu będziesz mogła/mógł wdrożyć w swoje działania,
 • będziesz mogła/mógł zadać pytania zaproszonym ekspertom za pomocą sli.do

Warsztaty towarzyszące semWAW

13 i 14 listopada 2023 r. odbędą się warsztaty semWAW, których celem będzie przeprowadzenie szkoleń online dla specjalistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, a dostępne na rynku kursy nie zaspakajają ich potrzeb. Warsztaty odbędą się następująco:

 • 13 listopada 2023 (poniedziałek) - Google Ads&Analytics
 • 14 listopada 2023 (wtorek) - SEO

Prowadzący warsztaty z Google Ads&Analytics:

 • Wojciech Mikoś (SEM Specialist w DevaGroup),
 • Karol Dziedzic (Trener oraz specjalista Google Ads i Google Analytics)
 • Martyna Zastrożna (Starsza Analityczka Danych w Allegro)
 • Bartłomiej Kaczmarczyk (Analityk internetowy w sssem.ninja)

Natomiast prowadzący warsztaty z SEO:

 • Bartłomiej Tomczyk (Senior SEO Specialist w DevaGroup)
 • Paweł Konopiński (Ekspert SEO w Grupa TENSE)
 • Szymon Słowik (CMO / co-founder w Takaoto.pro oraz TarantulaSEO)

Warsztaty dostępne będą na platformie Clickmeeting, a liczba miejsc na każdy dzień jest ograniczona do 40 osób.

Więcej informacji dostępne jest na stronie https://semwaw.pl/

Bilety na barcamp semWAW i warsztaty dostępne są na stronie https://app.evenea.pl/event/semwaw/

Sieć Portali jest patronem medialnym wydarzenia semWAW – edycja startup.

2023-09-28

Pleszew w Sieci!

Z radością informujemy o dołączeniu do nas nowego portalu informacyjnego. Cieszymy się, że wspólnie możemy się rozwijać! Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia. Zobaczcie najważniejsze i najnowsze wiadomości z Pleszewa na pleszew24.info

2023-09-11

Nowy portal w Sieci - TuKutno.pl

SerwisTuKutno.pl dołączył do rodziny Sieci Portali. Dziękujemy wydawcy za zaufanie. Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie rozwijać kolejny portal w woj. łódzkim.

2023-09-01

E-Lubon.pl naszym nowym Partnerem! 

To kolejny portal, który obdarzył nas zaufaniem i dołączył do SiecPortali.pl. Sprawdź, zupełnie nowy wygląd portalu E-Lubon.pl. Znajdziesz tam najnowsze informacje z Lubonia i okolic.

2023-08-30

ZiemiaGorowska.pl w Sieci

Znajdziesz tam najważniejsze informacje dla mieszkańców Ziemi Górowskiej - wiadomości, sport, kultura, edukacja, a także świeże newsy z gmin. Dziękujemy wydawcy serwisu za zaufanie i cieszymy się, że wspólnie możemy się rozwijać! Zobaczcie, portal ZiemiaGorowska.pl w nowej odsłonie!

2023-07-27

GlosSokolowa.pl dołączył do nas!


To kolejny portal, który obdarzył nas zaufaniem i dołączył do SiecPortali.pl. Sprawdź, zupełnie nowy portal GlosSokolowa.pl. Znajdziesz tam najważniejsze i najnowsze wiadomości z Sokołowa Podlaskiego, powiatu sokołowskiego i okolic.

2023-07-26

Dzień dobry Szemud24.pl! 

Sieć Portali informuje o nowym portalu informacyjny na naszej mapie! Szemud24.pl to kolejny serwis, który rozpoczął z nami współpracę. Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w realizacji założonych celów. 

2023-07-25

Dziennik Historyczny dołącza do nas

Kolejny tematyczny serwis w Sieci! Witamy branżowy portal DziennikHistoryczny.pl. Znajdziesz tam informacje dotyczące historii Polski i świata, odkrycia, rekonstrukcje i ciekawostki. 

2023-07-24

Trzy nowe serwisy tematyczne w Sieci!

Z nieskrywaną radością Sieć Portali chce ogłosić, że dołączyły do naszej grupy trzy serwisy branżowe - motomagazyn.com, modnymagazyn.pl oraz wybudujemy.com.pl.

Dziękujemy właścicielowi za zaufanie i życzymy, by kroczył po nieustającej ścieżce rozwoju! 

2023-07-14

Prawobrzeże24.pl jest w Sieci

Prawobrzeże24.pl to pierwszy portal ze Szczecina, z którym SiecPortali.pl rozpoczyna współpracę. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzył nas właściciel serwisu. Interesuje cię to co dzieje się w południowo-wschodniej części Szczecina? Odwiedź portal i ciesz się najświeższymi newsami. 

2023-06-09

Nowy Sztum dołącza do nas

NowySztum.pl to kolejny portal z woj. pomorskiego, który obdarzył nas zaufaniem i dołączył do SiecPortali.pl. Zobaczcie, jak po zmianach wygląda ten portal. Zachęcamy do regularnych odwiedzin!

2023-05-29

Spotkanie właścicieli portali z naszej sieci

Mieliśmy okazję gościć właścicieli portali z naszej Sieci! 🙂

To był dzień pełen rozmów, śmiechu i wymiany doświadczeń. Nasi Partnerzy również mieli możliwość podzielenia się swoimi historiami prowadzenia portali internetowych.

Zapamiętamy te chwile na długo! Takie spotkania łączą i motywują do dalszego działania w Sieci Portali.

Jesteśmy wdzięczni swoim Partnerom za przybycie i codzienne zaangażowanie w funkcjonowanie naszej Sieci. Cieszymy się, że pomimo wielu obowiązków, udało się Wam odwiedzić naszą siedzibę i porozmawiać przy dobrej kawie. ☕

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

2023-05-02

fakty.nl - pierwszy portal zagraniczny

Sieć Portali rozpoczyna współpracę z pierwszym portalem zagranicznym. Portal fakty.nl to portal z Holandii, który prezentuje treści dla Polaków mieszkających w tym kraju. Niezmiernie cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie rozwijać ten serwis! Zapraszamy do odwiedzenia portalu fakty.nl

Zacznij współpracę z nami już dziś

Skontaktuj się