Dodatkowy dochód

Zarabiaj na reklamach regionalnych i ogólnopolskich


Dołączając do grona naszych Partnerów, powiększasz swój miesięczny dochód. Nie musisz podejmować przy tym żadnych dodatkowych działań - Twoje finanse zwiększają się bez Twojego wysiłku!


Co zyska Twój portal w sieci?


W Sieci Portali zarabiasz na reklamach programatycznych, afiliacjach, artykułach SEO, płatnych ogłoszeniach oraz kampaniach sprzedawanych przez doświadczonych handlowców. Reklamy ogólnopolskie obsługujemy od początku do końca za Ciebie: przygotowujemy oferty, uzgadniamy terminy i szczegóły emisji, produkujemy banery, ustawiamy kampanie w systemie oraz monitorujemy ich przebieg i raportujemy wynik. Budujemy długofalowe relacje z klientami, biorąc pełną odpowiedzialność za całość procesu związanego ze sprzedażą reklam. W ten sposób dbamy o zyski naszych Partnerów, zapewniając im comiesięczny dodatkowy dochód.


Przystępując do naszej sieci, staniesz się częścią potężnej grupy serwisów, generującej całościowo bardzo duże zasięgi. Zapewni Ci to dodatkowe korzyści, między innymi możliwość współpracy w ramach naszego projektu z największymi światowymi firmami. Jako Sieć Portali mamy dedykowanego opiekuna w Yieldbird - jednej z największych spółek zajmujących się monetyzacją powierzchni reklamowej. Jest to kluczowy partner biznesowy Google, dlatego podejmując z nami współpracę, będziesz mógł cieszyć się zawsze doskonale zoptymalizowaną powierzchnią sprzedażową portalu. Otrzymasz od nas także niestandardowe formy reklamowe, które dodatkowo zwiększą przychody Twojego serwisu.

Przejdź do podsumowania
  • Powiększ swój miesięczny dochód bez wysiłku i podejmowania dodatkowych działań.
  • Zarabiaj na reklamach ogólnopolskich – my obsłużymy kampanię i weźmiemy odpowiedzialność za jej przebieg.
  • Zostań częścią potężnej grupy serwisów o dużym zasięgu i ciesz się płynącymi z niej profitami.
  • Korzystaj z doskonale zoptymalizowanej powierzchni i niestandardowych form reklamowych, o które zadba dedykowany opiekun z prestiżowej firmy.
  • Ciesz się comiesięcznym transparentnym rozliczeniem – Twoje środki wypłacamy zawsze na czas, dbając o wszelkie formalności.
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać