Intuicyjny CMS

Autorski, rozbudowany i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią

Sprawdź nasz CMS dla portali informacyjnych


Autorski CMS (system zarządzania treścią) rozwijamy nieprzerwanie od 10 lat, czyli od momentu powstania naszego pierwszego portalu. Jego obsługa nie wymaga od Ciebie specjalistycznej wiedzy technicznej czy informatycznej – CMS jest intuicyjny i łatwy w użytkowaniu. Możesz przekonać się o tym, sprawdzając bezpłatną i niezobowiązującą wersję demo, którą otrzymasz jeszcze przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do projektu Sieć Portali.

Wszelkie informacje dotyczące obsługi CMS-a przekażemy Ci na początku naszej współpracy, podczas specjalnie przygotowanych szkoleń wdrożeniowych. W trakcie ich realizacji zostawimy również przestrzeń na Twoje pytania, sugestie i wątpliwości.

Dołączając do nas, możesz być pewien, że Twój nowy system zarządzania treścią będzie nieustannie ulepszany i wzbogacany o nowe możliwości, które w znaczący sposób usprawnią Twoją codzienną pracę. W procesie ciągłego unowocześniania CMS-a kierujemy się bowiem sugestiami osób, które na nim pracują.

Przejdź do podsumowania
  • Sprawdź nas, zanim podejmiesz decyzję – zapoznaj się z wersją demo CMS i przekonaj się, że współpraca z nami jest dokładnie tym, czego szukasz!
  • Zarządzaj swoimi treściami szybko, sprawnie i efektywnie – korzystaj z CMS-a idealnie dopasowanego do potrzeb wydawców portali.
  • Ciesz się z nowych możliwości i usprawnień – Twój rozwój i Twoje cenne uwagi wyznaczają kierunek naszych działań.
  • Różnorodność funkcji + łatwość ich użytkowania + bogactwo możliwości + Twój wybór = CMS, na który czekałeś i satysfakcja z jego posiadania. :)
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać